Детальніше...


Бесіда на тему"Безпека дорожнього руху"

14.11.2020   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

Інспектор ювенальної превенції Тернопільського відділу поліції лейтенант поліцї Луцко Уляна провела бесіду з учнями 8-А1, 8-А2, 8-А3 і 7-А3 класами на тему : " Безпека дорожнього руху" .Щоб уникнути травматизму і нещасних випадків учні пригадали правила дорожнього руху, розширили поняття про дорогу, перехрестя та пішохідний перехід

Детальніше...


Міський конкурс "Від Катерини до Водохреща"

10.01.2020   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

   Учні 6-х класів ТНВК ШПЛ 2 дуже гідно представили наш заклад у міському конкурсі "Від Катерини до Водохреща", показавши вертепне дійство. Дирекція закладу висловлює щиру подяку Астраханцевій М.П., Лобас Н.П., Муляр Т.В., М'ясковській І. В. за організацію, вкладену працю та душу в наших діток.

Детальніше...


Детальніше...


Книга- джерело знань

11.11.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

   Учні 3А 3 класу ТНВК ШПЛ 2 відвідали видавництво «Підручники і посібники». Дітки дуже люблять читати, бо знають,що книга- джерело знань. Тож хотіли дізнатися, як створюється книга, хто бере участь у цьому нелегкому процесі. Після побаченого всі почали цінувати книжкуще більше, охайніше нею користуватися.


Детальніше...


Дивовижний відпочинок 1а1 класу

20.10.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

https://www.facebook.com/100001921556526/posts/3263564257050927?sfns=cl

   Дякуємо за дивовижний відпочинок 1а1 класу Етомайстерню "Коза Дереза"!Діти гарно провели час ,проникли в святкову атмосферу Різдва.Це чудовий релакс не тільки для діток, а й хороший відпочинок для дорослих! Бажаю Вам побільше відвідувачів і щирих емоцій ось таких діток, як наші


Детальніше...


Детальніше...


Учасники соціальної ініціативи "Єднання поколінь" розпочали літо з навчання фінансової грамотності

12.06.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

   Учасники соціальної ініціативи "Єднання поколінь" розпочали літо з навчання фінансової грамотності. Про найголовніші аспекти їм розповіла директор школи-правового ліцею №2 Інна Іванюк.
Зустріч відбулася у невимушеній, дружній атмосфері, а дискусії тривали й опісля, за горнятком чаю у холі.


Детальніше...


Військовослужбовці артилерійської бригади продовжують заходи військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді

12.06.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

    Військовослужбовці артилерійської бригади продовжують заходи військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді. На запрошення дирекції Тернопільського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів - правового ліцею №2, армійці взяли участь відкритому уроці. Під час зустрічі, школярів ознайомили з діяльністю артилерійської бригади, її озброєнням, досягненнями від часу формування та успіхами сьогодні. У паузах між діалогами, на великому екрані демонстрували кадри з життя Тернопільських артилеристів, показували фільми про повернення бійців зі Сходу, говорили про життя на передовій в зоні АТО/ООС. По завершенні відкритого уроку, військовослужбовці від імені командування та особового складу частини подякували за запрошення, привітали учнів та вчителів із закінченням навчального року, побажали мирного неба, успіхів у навчанні та дисципліні.


Детальніше...


Лекція "Фінансова грамотність"

04.06.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

   16 травня учні 9-А1 ТНВК ШПЛ 2 відвідали лекцію "Фінансова грамотність", що проходила у "Просвіті". Школярів навчили, як слідкувати за станом особистих фінансів, планувати доходи і витрати, аналізувати фінансові послуги та володіти фінансовою інформацією. Фінансова грамотність надзвичайно важлива складова у житті людини, адже допомагає у досягненні власних цілей та будує міцну основу, на якій можна планувати стабільне майбутнє.


Детальніше...