Бесіда на тему"Безпека дорожнього руху"

14.11.2020   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

Інспектор ювенальної превенції Тернопільського відділу поліції лейтенант поліцї Луцко Уляна провела бесіду з учнями 8-А1, 8-А2, 8-А3 і 7-А3 класами на тему : " Безпека дорожнього руху" .Щоб уникнути травматизму і нещасних випадків учні пригадали правила дорожнього руху, розширили поняття про дорогу, перехрестя та пішохідний перехід

Детальніше...


Міський конкурс "Від Катерини до Водохреща"

10.01.2020   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

   Учні 6-х класів ТНВК ШПЛ 2 дуже гідно представили наш заклад у міському конкурсі "Від Катерини до Водохреща", показавши вертепне дійство. Дирекція закладу висловлює щиру подяку Астраханцевій М.П., Лобас Н.П., Муляр Т.В., М'ясковській І. В. за організацію, вкладену працю та душу в наших діток.

Детальніше...


Детальніше...


Книга- джерело знань

11.11.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

   Учні 3А 3 класу ТНВК ШПЛ 2 відвідали видавництво «Підручники і посібники». Дітки дуже люблять читати, бо знають,що книга- джерело знань. Тож хотіли дізнатися, як створюється книга, хто бере участь у цьому нелегкому процесі. Після побаченого всі почали цінувати книжкуще більше, охайніше нею користуватися.


Детальніше...


Дивовижний відпочинок 1а1 класу

20.10.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

https://www.facebook.com/100001921556526/posts/3263564257050927?sfns=cl

   Дякуємо за дивовижний відпочинок 1а1 класу Етомайстерню "Коза Дереза"!Діти гарно провели час ,проникли в святкову атмосферу Різдва.Це чудовий релакс не тільки для діток, а й хороший відпочинок для дорослих! Бажаю Вам побільше відвідувачів і щирих емоцій ось таких діток, як наші


Детальніше...


Детальніше...


Учасники соціальної ініціативи "Єднання поколінь" розпочали літо з навчання фінансової грамотності

12.06.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

   Учасники соціальної ініціативи "Єднання поколінь" розпочали літо з навчання фінансової грамотності. Про найголовніші аспекти їм розповіла директор школи-правового ліцею №2 Інна Іванюк.
Зустріч відбулася у невимушеній, дружній атмосфері, а дискусії тривали й опісля, за горнятком чаю у холі.


Детальніше...


Військовослужбовці артилерійської бригади продовжують заходи військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді

12.06.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

    Військовослужбовці артилерійської бригади продовжують заходи військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді. На запрошення дирекції Тернопільського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів - правового ліцею №2, армійці взяли участь відкритому уроці. Під час зустрічі, школярів ознайомили з діяльністю артилерійської бригади, її озброєнням, досягненнями від часу формування та успіхами сьогодні. У паузах між діалогами, на великому екрані демонстрували кадри з життя Тернопільських артилеристів, показували фільми про повернення бійців зі Сходу, говорили про життя на передовій в зоні АТО/ООС. По завершенні відкритого уроку, військовослужбовці від імені командування та особового складу частини подякували за запрошення, привітали учнів та вчителів із закінченням навчального року, побажали мирного неба, успіхів у навчанні та дисципліні.


Детальніше...


Лекція "Фінансова грамотність"

04.06.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

   16 травня учні 9-А1 ТНВК ШПЛ 2 відвідали лекцію "Фінансова грамотність", що проходила у "Просвіті". Школярів навчили, як слідкувати за станом особистих фінансів, планувати доходи і витрати, аналізувати фінансові послуги та володіти фінансовою інформацією. Фінансова грамотність надзвичайно важлива складова у житті людини, адже допомагає у досягненні власних цілей та будує міцну основу, на якій можна планувати стабільне майбутнє.


Детальніше...


Зустріч із учасниками соціальної ініціативи «Єднання поколінь»

13.05.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

   7 травня у ТНВК ШПЛ 2 відбулася приємна зустріч із учасниками соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Наші гості мали нагоду відвідати шкільний зразковий музей «Криївка», екскурсія вдалася досить пізнавальною та цікавою, усі відчули атмосферу, яка панувала у схованці багато років тому. Адже у музеї відтворено усе, як було насправді у ті часи. Ми гордимося нашою «Криївкою», прагнемо, щоб кожен наочно долучився до історичного минулого нашого народу, тому неодноразово зустрічаємо та проводимо екскурс для представників різного покоління, учнівської молоді, зацікавлених громадських організацій, для гостей не лише з різних областей України, а й для делегації, що приїздить із-за кордону. Музей «Криївка» у ТНВК ШПЛ 2 - символ національного надбання та гордості за Україну.


Детальніше...