В ОДНІЙ ІЗ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ШКІЛ ВПЕРШЕ ПРОВОДЯТЬ ІНСТИТУЦІЙНИЙ АУДИТ

24.11.2020   Administrator   Категорія: Про нас пишуть!!!

В ОДНІЙ ІЗ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ШКІЛ ВПЕРШЕ ПРОВОДЯТЬ ІНСТИТУЦІЙНИЙ АУДИТ

Детальніше...


У 2-й школі відбувся фестиваль гумору

23.11.2020   Administrator   Категорія: Про нас пишуть!!!

У 2-й школі відбувся фестиваль гумору

                                            Автор: Мар’яна Феник Опубліковано: 26.01.2017 o 18:57 категорія: Новинисуспільство Прокоментуй!

   Право і гумор. Учні 2-ї школи запевняють – ці речі поєднати можна і навіть перетворити їх у фестиваль. Захід гумору «Сміхопад» у навчальному закладі проводять вже вшосте. За відзнаку гран-прі боролись 11 команд. Краща поїде на цьогорічні Всеукраїнський фестиваль «Жар птиця», що відбувається у Затоці.

 ІННА ІВАНЮК, директор ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – правовий ліцей №2»:

«Наш заклад є правовий ліцей і в нас всі заходи не можуть спрямовані бути тільки на, скажімо, навчальні суди в нас є, в нас є «Гарт твого майбутнього», в нас національно-патріотичні бесіди, виховання. А в дітей може скластися думка, що право це дуже сумно».

НАТАЛЯ БІЛОУС, заступник директора ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – правовий ліцей №2»:

 

«Захід вже шостий, він традиційний для нашого закладу. Він навіть одного року мав всеукраїнський рівень. До нас приїжджали учні із різних областей України. І ми, оскільки популяризуємо КВНівський рух, ми є команда збірна, команда школи №2 правового ліцею, є учасниками Всеукраїнської асоціації КВН України. Ми представляємо Тернопільську область на теренах українського руху такої КВНської сім’ї».

Школярі готуються до цього заходу часом ще з осені. Ось, наприклад, шестикласники за два місяці встигли написали майже 20 жартів на різні теми і навіть продумали музичний номер.

УЛЯНА, НАСТЯ, команда «Тільки так»:

«Багатодітна сім’я, це грає наш учасник КВНу, він до них всіх каже: на добраніч, на добраніч, на добраніч. Потім дивиться: уууу 7-ма ранку: добрий ранок, добрий ранок, добрий ранок. Так багато дітей, що він встиг всіх вложити спати».

команда «ТІЛЬКИ ТАК»:

«- Хто у вас капітан? – А ми всі капітани. Ми всі рівні. Ми всі капітани. – Перший раз берете участь?- Ні. Минулого року ми взяли перше місце».

Варто зауважити, проходить фестиваль під гаслом – час зіграний в КВК – час без правопорушень.

 

Детальніше...


Тернопільська школа №2 має власний зал судових засідань

23.11.2020   Administrator   Категорія: Про нас пишуть!!!

Тернопільська школа №2 має власний зал судових засідань

   Кабінет права урочисто відкрили 17 вересня у місцевій школі №2. Така “академія права” є єдиною у всій Україні.  У кабінеті повністю відтворена атмосфера судійської зали - є місця для суддів, камера для “ув’язнених”. Весь кабінет облаштований символами державності та атрибутикою права, зокрема портретом Пилипа Орлика, який є автором першої конституції України. Така кімната допоможе дітям краще зрозуміти основи правознавства, запевняють вчителі школи. Зал судових засідань облаштовували протягом трьох місяців, хоча ідея створення кабінету виникла ще вісім років тому. 

Детальніше...