Профорієнтаційний захід «Віват юристу»

08.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   4 листопада за підтримки Банаха Сергія Володимировича, декана юридичного факультету ТНЕУ, Сломи Валентини Миколаївни, заступника декана юридичного факультету ТНЕУ, було проведено профорієнтаційний захід «Віват юристу», на який були запрошені учні та педагоги ТНВК ШПЛ 2. Школярі мали нагоду ознайомитися зі світом професій юридичного спрямування та отримали невеличкий екскурс по юридичному факультеті. На цьому заході Іванюк Інна Володимирівна, директор ТНВК ШПЛ 2, презентувала власну програму «Моя професія - юрист». У процесі роботи, вчитель правознавства ТНВК ШПЛ 2 Ящишин Галина Зіновіівна розповіла про цікаві факти із професіі юриста, розвінчала міфи про дане ремесло та які спеціальності відносяться до юриспруденції. По закінченні заходу «Віват юристу», шкільна команда КВН виступила із юмористичними номерами на тему юридичного спрямування.


Детальніше...


Вадиме ми пишаємося тобою

08.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   Почесне ІІІ місце зайняв учень ТНВК ШПЛ 2 Мовчко Вадим у Відкритому чемпіонаті міста Тернополя з плавання з нагоди святкування Дня збройних сил України, присвяченого пам`яті воїна АТО Юрія Горайського. Вадиме, ми пишаємося тобою та дякуємо тобі за перемогу, не зупиняйся на досягнутому, а впевнено крокуй та завойовуй нові вершини у своєму житті

Детальніше...


Участь у творчому конкурсі на тему медіаграмотності

08.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   У рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» учні ТНВК ШПЛ 2 взяли участь у творчому конкурсі на тему медіаграмотності. 
P.S. Тому, давайте будемо тримати за наших учасників-школярів кулачки та побажаємо їм перемоги☺️


#L2Ds #IREX #АУП #медіаграмотність #конкурс

https://www.facebook.com/100017322438094/videos/331329264121152/


Детальніше...


Вітаю Катя з Днем ангела!!!

07.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Детальніше...


Пізнавальна цікава екскурсія

07.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   А ось на такій пізнавальній та цікавій екскурсії по станції розподілення вагонів побували учні 8-А2 класу.


Детальніше...


Білосніжна п'ятниця

07.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

А у нашому закладі відбулася тематична п’ятниця - БІЛОСНІЖНА

Детальніше...


Математична вікторина для учнів 7-А1 класу. Вчитель: Лупириба О.Р.

04.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   29 листопада в рамках тижня математики вчитель Лупириба Ольга Романівна провела математичну вікторину для учнів 7-А1 класу. Метою заходу було розвивати пізнавальну, творчу та розумову активність учнів, пам'ять, уважність, уміння аналізувати та логічно мислити; виховувати активність, упевненість у власних силах; взаємоповагу, культуру поведінки; сприяти гармонійному розвитку особистості учнів. У грі взяли участь 2 команди 7-А1 класу. У запропонованих конкурсах команди продемонстрували свій розум та спритність, кмітливість та фантазію, уміння швидко знаходити вихід із проблемної ситуації.


Детальніше...


Детальніше...


Майстер-клас у початкових класах

01.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   28 листопада вчителі початкових класів отримали майстер-клас із розвитку дрібної моторики рук від психолога ТНВК ШПЛ 2 Алли Василівни. Учасники даного практикуму були задіяні у різноманітних завданнях на розвиток моторики, таким чином, в черговий раз, поповнили свою педагогічну скарбничку всілякими цікавими іграми, вправами, тестами, які можна використовувати на уроках.


Детальніше...


Участь у міському фестивалі-конкурсі авторської пісні та поезії

01.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Неймовірно талановита учениця 8–А1 класу Ліптура Вікторія 28 листопада взяла участь у міському фестивалі-конкурсі авторської пісні та поезії «На крилах мрії». Натхненна великою любов’ю та шанобливим ставленням до України, Вікторія продекламувала власний патріотичний вірш, яким і завоювала прихильність жюрі та стала переможницею у номінації «За поетичне висвітлення актуальних проблем сьогодення». Ми горді, що у ТНВК ШПЛ 2 навчаються такі талановиті, свідомі, із почуттям патріотичних цінностей діти.

Детальніше...