Лесюк Анастасія, учениця 7-А2 класу ТНВК ШПЛ 2 дивує нас своїми неймовірними малюнками-картинами

08.10.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   Лесюк Анастасія, учениця 7-А2 класу ТНВК ШПЛ 2 дивує нас своїми неймовірними малюнками-картинами. Коло інтересів та уподобань цієї дівчинки широке, одним із їі покликань є роль художниці. Зараз у вас є можливість насолодитися чудовими роботами Насті, адже ми створити колаж із її малюнків на стенді «Барвистий світ талановитими очима».


Детальніше...


Засвітилися мистецькі зірки учнів 4-А2 класу ТНВКШПЛ№2 -БЕРЕКЕТИ ПАВЛА

08.10.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

    Засвітилися мистецькі зірки учнів 4-А2 класу ТНВКШПЛ№2 -БЕРЕКЕТИ ПАВЛА ( 1 МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ "ГРАФІКА") ТА ІВАНЦІВ ВІКТОРІЇ! ВІТАЮ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ!НЕХАЙ ЦЯ ПЕРЕМОГА БУДЕ ПОЧАТКОМ НОВИХ ПЕРЕМОГ!


Детальніше...


Загальношкільна конференція серед лідерів учнівського самоврядування

06.10.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

    А у ТНВК ШПЛ 2 відбулася загальношкільна конференція серед лідерів учнівського самоврядування, на якій усі одноголосно підтримали ідею залишити Гаврилюк Уляну на посту президента ще на один навчальний рік. Уляна, вітаємо тебе, ти дійсно приклад для багатьох, ти в нас найкраща! Дякуємо усім за позитивну роботу парламенту 2018-2019 н.р. та, знаємо, що цього року ви не лише не підведете, а й приємно нас здивуєте своєю роботою.


Детальніше...


День здоров'я

28.09.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

      Ви тільки подивіться як класно учні та вчителі ТНВК ШПЛ 2 у дружньому колі провели День здоров`яЩира подяка кожному за чудовий настрій, веселу атмосферу та організацію дозвілля на природі.


Детальніше...


Прекрасна екскурсія. Море емоцій

28.09.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   


Детальніше...


Зупинимо булінг разом!

21.09.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   Також у нашому закладі тепер функціонує інформаційна дошка щодо протидії та запобіганню булінгу, де кожен може почерпнути для себе корисні відомості та вберегти себе від цькування. Зупинимо булінг разом!

Детальніше...


Тиждень проти булінгу

21.09.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

https://www.facebook.com/100017322438094/videos/472811659972911/

https://www.facebook.com/450708798357092/posts/2499218726839412?sfns=cl

 

   В Україні триває Тиждень проти булінгу. ТНВК ШПЛ №2 вкотре демонструє свою небайдужість до проблем, які є актуальними у суспільстві. Основними труднощами, з якими стикається молодь - насилля та жорстоке ставлення один до одного. Лідери учнівського самоврядування нашого закладу виявили бажання зняти короткометражне відео, яке допоможе збагнути кожному, що з проблемою булінгу може зустрітись кожен - чи це успішна особистість,чи людина, яка не проявляє себе як лідер. Проте завжди можна виправити ситуацію та зупинити насилля.

p.s. Протидій цькуванню, якщо ти став його свідком.

 


Детальніше...


Правоосвітній захід «Стоп булінг»

21.09.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   В рамках проекту «Я маю право» у ТНВК ШПЛ 2 відбувся правоосвітній захід «Стоп булінг», який провели головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Гула Тетяна Віталіївна та завідувач сектору з питань банкрутства Прокіпчук Тетяна Михайлівна. На уроці учні детально ще раз підгадали: Що ж таке булінг? Що робити, якщо дитина стала жертвою булінгу? Де отримати допомогу? Чим конфлікт відрізняється від булінгу?


Детальніше...


Зустріч наших учнів із депутатом Верховної Ради України Марченко Людмилою Іванівною

21.09.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

   У стінах ТНВК ШПЛ 2 відбулася зустріч наших учнів із депутатом Верховної Ради України Марченко Людмилою Іванівною та заступником міського голови Тернополя Бицюрою Леонідом Олексійовичем. Під час спілкування школярі пізнали історію парламентаризму. Важливою частиною зустрічі стало запрошення наших учнів у Верховну Раду Україну, де вони матимуть нагоду бути присутніми при піднятті доленосних питань для України та ознайомитися із роботою депутатів.
Марченко Людмила Іванівна розповіла про харизму, ознаки лідерства та боротьбу за ідею. В ході розмови діти задавали питання, які їх хвилювали та цікавили. Чи надіятися на позитивні зміни в суспільстві? Як стати лідером? Чи важко ним бути?
Сьогодні Правовий ліцей #2, як пересвідчилися гості, перший в Україні в системі формування високої правосвідомості і правової культури, а також у вихованні високого патріотизму. Цьому сприяє база нашого закладу, насамперед, - єдина в Україні, серед навчальних закладів середньої освіти, Судова зала засідань, національно-патріотичний музей «Криївка», кабінет Медіаграмотності. Це все формує в юного українського покоління компетентності правових знань, які необхідні для подальшого розвитку та розквіту нашої держави.

Детальніше...


«КількаЛюдей» стала бронзовими призерами XXVІ Всеукраїнського фестивалю «Країна Веселого Народу»

21.09.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

     Завершилась найбажаніша подія року і нашого життя...
«КількаЛюдей» стала бронзовими призерами XXVІ Всеукраїнського фестивалю «Країна Веселого Народу».
Безмежно вдячні всім за підтримку і допомогу 


Детальніше...