Голосування за проекти відбудеться з 26.10. по 10.11. 2023року.

17.10.2023   Administrator   Категорія: Оголошення

До голосування допущено три проекти
1. "Створення інтерактивного простору з комфортними зонами відпочинку"
2."Шкільні альтанки"
3. "Куточок відпочинку та розвитку"
Голосування за проекти відбудеться з 26.10. по 10.11. 2023року.

Тернопільський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – правовий ліцей №2»

ПРОТОКОЛ

12. 10. 2023р.                             м. Тернопіль                                 № 3

Зборів конкурсної комісії ШГБ

Голова - Лихолат С.Є.

Секретар -  Прокопик Г.В.

Усього учасників – 10

Присутні: 10 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про технічну оцінку та аналіз проєктів, їх можливості або неможливості реалізації.
  2. Про внесення проєктів в перелік для голосування та  порядок проведення голосування у навчальному закладі.

Лихолат С.Є. – Надала висновок-оцінку проєктів, поданих для реалізації в рамках ШГБ. Зазначила, що проєкт №4 « Відпочинкова зона для учнів»( Федорів Дарина 10 -А1) відхилили,оскільки його не підтримала відповідна кількість учнів.

Тірон Н.В. – Повідомила про порядок проведення голосування у навчальному закладі. Яке відбудеться з 26.10.23р. по 10.11.23р. У голосуванні за представлені проєкти на сайті ТМР беруть участь учні 7-11 класів.

1. Затвердити проєкти для подальшої участі.
  2. Організувати місце для голосування учнів 7-11 класів.

Секретар                                                             Прокопик Г.В.