Сьогодні свою поезію педагог Іванюк І.В. презентувала учасникам соціальної ініціативи «Єднання поколінь»
26.10.2021 Administrator Категорія: Цікаві зустрічі
Нещодавно свій ювілей відзначила директорка школи-правового ліцею Інна Іванюк. З цієї нагоди вона випустила у світ книгу «Зігріте холодом життя» – про свої будні, свята, болі, радості, сподівання та розчарування.
Сьогодні свою поезію педагог презентувала учасникам соціальної ініціативи «Єднання поколінь».
Пані Інна є другом нашої ініціативи від початку її створення. Сьогодні вона, як і завжди, сяяла добротою та максимально старалася передати через поезію свій життєвий шлях.
Дякуємо вам, Інна Іванюк!
![](/media/2/images/%D1%94%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%8C%202021/241500140_4380648601995543_7266944154235100016_n.jpg)
![](/media/2/images/%D1%94%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%8C%202021/240587680_4380648748662195_2477769332370009313_n.jpg)
![](/media/2/images/%D1%94%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%8C%202021/240579171_4380648761995527_6579962529413905739_n.jpg)