Представлення вищих навчальних закладів Польщі

04.05.2016   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

З метою представлення вищих навчальних закладів Польщі в Україні 22 квітня 2016 року  нашу школу відвідали професор  Жешувського університету Ян Мальчевський , референт адміністрації Вищої Державної Східноєвропейської школи в Перемишлі Василь Козяр, голова громадської організації “Осередок польської мови та культури” в Рівному Анна Балтарович.   Учням і вчителям школи  гостей представила вчитель англійської мови та голова громадської організації «Центр розвитку культури і мови польської» в Тернопільській області  Наталія Богданівна Решетар.

Гості спілкувалися з присутніми, ознайомили їх з факультетами університетів, умовами вступу українських абітурієнтів до польських вузів, вартістю навчання та подальшого працевлаштування випускників.

На завершення зустрічі учням вручили буклети із додатковою інформацією, адресою сайту та контактними телефонами.