Перший Всеукраїнський з'їзд правових агентів міжнародної участі

08.11.2017   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

В залі засідань Тернопільського національного економічного університету 24 жовтня відбувся Перший Всеукраїнський з'їзд правових агентів міжнародної участі. У заході брали участь делегація з Республіки Польща, представники з Кривого Рогу та Рівного, представники ТНВК«ЗОШ І-ІІІ ступенів - правовий ліцей№ 2, а також учні ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –економічний ліцей №9» ім. І. Блажкевич. Серед запрошених були заступник начальника управління з питань державної виконавчої служби Андрій Хічій, голова територіального об’єднання Союзу юристів України, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Йому разом з іншими представниками управління було надано право вручати грамоти та подарунки учасникам.
Леонід Бицюра радо оголосив про початок події: «Відкриття першого з’їзду правових агентів – це дуже серйозний захід, оскільки для Тернополя правова освіта є пріоритетом, який ми реалізуємо у формуванні правової школи, взаємодії з економічним факультетом ТНЕУ та проведенні заходів, які зорієнтовані на розвиток самосвідомості наших громадян. Я радий вітати наших гостей з різних областей України. Ми щасливі, що кількість учасників нашого правового форуму стрімко зростає. Сьогодні цей новий формат є дуже відповідальним для нас, адже вперше в Україні реалізується така ініціатива. Можливо, якщо ми добре її відпрацюємо, то зможемо масштабувати її для наших колег в інших областях. Я вас вітаю з початком такої роботи. Бути першими – це найскладніше, але водночас першими можуть бути тільки найвідповідальніші, рішучі та сміливі громадяни».