Міське відкрите засідання ради самоврядування в рамках проекту «Майстерня можливостей. Лідерство та ефективна комунікація»

16.02.2019   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

8 лютого у стінах ТНВК ШПЛ 2 відбулося міське відкрите засідання ради самоврядування в рамках проекту «Майстерня можливостей. Лідерство та ефективна комунікація», що організувала методист ТКМЦ НОІМ Нюня Т.Л. В цей день шкільні активісти обмінювалися досвідом, як запорука успіху демократичної держави, її самоврядування, громадської компетентності та розвитку особистості. На цей захід, окрім учнівських лідерів міста Тернополя, на чолі методиста Центру дитячої творчості та куратора міського учнівського парламенту «Наснага» Кульчицької Н. М.,були присутні почесні гості із міста Кам’янське Дніпропетровської області( Колегіум 16), з якими ТНВК ШПЛ 2 давно співпрацюють. По закінченні заходу усі були нагороджені цінними сертифікатами та подяками від організаторів та гостей цього дійства, а від директора ТНВК ШПЛ 2 Інни Володимирівни - солодкими подарунками.