Участь у міському фестивалі «Кінохвилька»

12.06.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Школярі ТНВК ШПЛ 2 взяли участь у міському фестивалі «Кінохвилька» у конкурсі соціальних роликів. І 24 травня учнів відзначили та нагородили організатори цього заходу - Леонід Бицюра, Орищак Наталія, Музичук Наталія, Ханас Володимир. Діти неймовірно задоволені від такої кіноспівпраці, можливості реалізовувати свій потенціал, талант та вдячні за нагоду висвітлити основні соціальні проблеми сучасності. Також серед усіх учасників вдало виділилась Козіна Анастасія, яка була удостоєна похвалою та нагородою за кращий образ героїні - Королеви Медіаграмотності. Свою сукню Настя з мамою виготовили власноруч із підручних матеріалів - газет, що є засобом передання інформації, яку наша Королева Медіаграмотності фільтрує від фейків.