Тиждень математики і інформатики

28.11.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Цей тиждень у ТНВК ШПЛ 2  дітей зацікавлювали до вивчення математики, розширювали їх кругозір аналітичним мисленням та прививали інтерес до накопичування знань з інформатики. Впродовж тижня на школярів чекало безліч різноманітних заходів. З учнями 9а2  класу ходили на екскурсію в ТНПУ на фізико-математичний факультет, де учні мали змогу ознайомитись з 3d принтером, окулярами і ручкою. Невимовну цікавість справив на учнів лего-робот, яким школярі спробували керувати. Також відбувся Кінофорум у 10 -11 класах "Математика в нашому житті". У 7 класі надзвичайно цікавим був виховний  захід на тему: «Подорож морями інформатики». А таке Ви бачили? Хитрощі зі стрічкою Мебіуса та загадковий Піфагор і його чаша!!! На цікавих перервах в рамках Тижня математики у ТНВК ШПЛ 2 разом з вчителем математики та інформатики Момот Н.П.