Співпраця із Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області

07.09.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Вже традиційно наш заклад тісно співпрацює із Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області. Сьогодні на зустріч із учнями 6 класу завітала завідувач Сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Ірина Павлівна Шпит, яка провела з дітками цікаву бесіду на тему «Я маю право», впродовж якої усні впевнено ділилися своїми знаннями. Також на цьому уроці школярі з великим захопленням грали із «Правовим деревом»: кожен член команди читав уголос своє право чи правило поведінки перед тим, як закріпити листочок на гілці. Дітям дуже потрібні такого роду заняття, адже вони вчаться не тільки знати свої права, а й вміти їх захищати.