Розпочався тиждень пізнання

01.01.2023   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Розпочався тиждень пізнання ,який підготувала соціально психологічна служба нашої школи. Кожний день тижня буде присвячений окремій темі, завдяки якій діти зможуть пізнати і зрозуміти свій настрій, що таке дружба,толерантність. Зможуть подолати стрес в тяжкі хвилини.
Понеділорк- день самопізнання. Все розпочалось тим,що соціальні педагоги Тирон Н., Федорів А.разом з психологом школи Богакло О. з'ясовували. з яким настроєм прийшли діти до школи. Кожен учень за допомогою БАРОМЕТРА НАСТРОЮ розказував, якого кольору його настрою. Діти підготували виставку АВТОПОРТРЕТ КЛАСУ. Були проведені заняття з елементами тренінгу " ХТО Я?" та " ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ ДРУГ". Тиждень розпочався весело,яскраво і творчо!
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні
На зображенні може бути: 8 людей, дитина, люди сидять та люди стоятьНа зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНемає опису світлини.На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа, дитина та у приміщенніНемає опису світлини.На зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні