Різноманітні заходи духовної тематики

28.04.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Напередодні Пасхи та  у Великодньому часі у нашому закладі проведено різноманітні заходи духовної тематики. Під час посту було запрошено отця Олега (священика храму Василія Великого) на години духовності з учнями 5-11 класів. Священик говорив з дітьми про вміння поважати ближнього, виявляти послух, про шкідливі звички, милосердя і жорстокість… З учнями  1-х класів проведено конкурс на кращу проектну роботу. Це проекти «Моя писанка»( переможці – Байдюк Маргарита 1-А1кл, Антонюк Вадим 1-А1кл.), «Добрі справи для Ісуса» (переможці – Лехман Лілія 1-А2кл., Іванців Вікторія 1-А2кл.), «Великодні мотиви»(переможці – Вацик Христина 1-А3кл., Кітура Вікторія 2-А1кл). Учні 2-х класів брали участь у конкурсі загадок на духовну тематику. Переможцями стали Лесик Вероніка 2-А3 кл., Яковлєв Захар 2-А1 кл., Павлишак Владислав 2-А2 кл., Бутинець Вероніка 1-А4 кл. Третьокласники брали участь у брейн-ринзі  «Шлях до Світла», переможцем стала  команда     3-А1 класу. Учні 4-х класів мали можливість випробувати свої знання і вміння під час квесту «У пошуках Істини», перемогла команда  4-А2 класу.  Учні 5-6 класів готували великодні плакати та колажі. Вітаємо переможців.