Продовжується тиждень пізнання і сьогодні ДЕНЬ Відкритих сердець

01.01.2023   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Продовжується тиждень пізнання і сьогодні ДЕНЬ Відкритих сердець. Разом з учнями і вчителями нашої школи ми створювали композиції з долоньок добрих справ. Наповнювали дерево добрих справ: що я роблю сьогодні,добрі справи,які я зроблю завтра. Учні 4 та старших класів робили виставку малюнків" Моя душа". З учнями 2 класу була проведена бесіда " Якщо добрий ти..." В рамках дня добра учні початкової школи і 8-А1клас зібрали кошти і корм для тварин з притулку. Сума вражає!!! Ми пишаємось нашими дітьми! Їх добрими серцями і вчинками. Ми вдячні батькам за те,що навчили і виховали своїх дітей чуйними і добросердними .

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та дерево

На зображенні може бути: 1 особаНа зображенні може бути: 3 людини та у приміщенніНемає опису світлини.На зображенні може бути: 10 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини та у приміщенні