Правова конференція на тему: "Формування високої правосвідомості"

04.03.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята

02.03.2017 у Тернопільському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" відбулася правова конференція на тему: "Формування високої правосвідомості". У цьому заході взяли участь учні 10-11 класів, які виступали з доповідями на теми: "Сучасні проблеми медіаграмотності в Україні", "Патріотизм і виховання", "Проблеми євроінтеграції в Україні: переваги і ризики", "Проблеми освіти у ХХІ ст." Іванюк Інна Володимирівна, директор навчально-виховного закладу, презентувала проект Правових агентів "ЗЕВС" (завзяті, ерудовані, вольові, справедливі). Оцінити виступи учнів та відповісти на їх запитання, були запрошені Тетяна Вовк, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області ; Тарас Ліщина, начальник Управління Реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції; Петро Муляк, заступник начальника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції; Ігор Ковалик, голова громадської організації "Гуртом".