Пізнавальний відкритий урок для ліцеїстів на тему адміністративної відповідальності. Директор закладу:І.В.Іванюк

20.10.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

В рамках Всеукраїнського тижня права у ТНВК ШПЛ 2 Іванюк Інна Володимирівна, директор закладу, вчитель права, провела пізнавальний відкритий урок для ліцеїстів на тему адміністративної відповідальності. Цей захід набув громадсько-публічного характеру, адже на ньому були присутні як учні, так і їх батьки, педагоги та громадські діячі. Впродовж заняття було розглянуто нові засади сучасного закладу, вкотре діти почерпнули правові знання, сформували свою правосвідомість та правову культуру. Такого роду уроки необхідні школярам, адже оволодіння достатнім обсягом правових знань є найпріоритетнішим напрямком у формуванні правової свідомості молоді – нашого майбутнього.