Перший дзвіночок

01.09.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Радісне літо випустило зі своїх теплих обіймів непосидючих школярів ТНВК ШПЛ 2, які зібралися сьогодні на святковому шкільному віче, присвяченому Дню знань.
   Наші найменші друзі - наші першокласники, з почуттям трепету та в очікуванні нових пригод, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок до величного шляху знань. Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких школярів.
Старші учні подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули.
Неочікувані веселі гості - Фіксики прибули сьогодні до нас свято, щоб привітати наших любих діток. Разом із першокласниками вони виконували веселі вправи та заряджали усіх позитивним настроєм.
Тож, успішного та радісного навчального року усім!