Останній дзвіночок!!!

12.06.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Шкільне віче «З вдячністю за майбуття» скликало сьогодні усіх на шкільне подвір’я ТНВК ШПЛ 2. На віче були присутні вельмиповажні гості, які є основними компетентними героями нашого закладу: Медіаграмотність, Патріотизм, Громадянська компетентність, Правознайко, Сміховик, Науковий Світоч, Чемпіон, Кіновумен, Суперстар. Вдячні Леоніду Бицюрі, заступнику міського голови, Тарасу Ліщині, начальнику управління державної реєстрації нормативно-правових актів, отцю Володимиру, капелану Володимиру, партнеру ТНЕУ в особі Москалюк Надії, кандидата юридичних наук, за їх активну участь у різноманітних заходах нашого закладу, їх підтримку та допомогу. Також традиційний шкільний «Парад успіху» знову зібрав лідерів нашого ліцею. Кращі учні ТНВК ШПЛ 2 були нагороджені грамотами за власні успіхи та досягнення. А в одинадцятикласників закружлявся успіх у неймовірному випускному вальсі, який заворожив усіх присутніх. А родзинками нашого свята була оригінальна фотозона, біля якої кожен охочий міг зробити класне фото, також діти виготовили цікаві побажання для кожного «Візьми з собою в літо...». Веселих та насичених всім канікул, до нових зустрічей.