Наш заклад замайорів біло-червоними прапорами

30.10.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

В нашій школі велике свято! Наш заклад замайорів біло-червоними прапорами.ТНВК ШПЛ №2 приймає шанованих гостей з Польщі, хороших друзів та партнерів, які вже тривалий час співпрацюють з нашим шкільним парламентом - Учнівською Радою Самоврядування.
Долаючи сотні кілометрів, наші учні мали змогу поспілкуватись, показати нашу школу, розказати про історію нашим гостям з польського містечка Ключе. Наш шкільний колектив тепло прийняв друзів, відвідавши нашу традиційну осінню ярмарку, провівши ексурсії по школі, флеш-моб, товариські чаювання, майстер-класи, на яких діти власними руками творили українську символіку, яку вони повезуть до себе додому зі світлою пам‘яткою про наш колектив. А далі учнів чекало найцікавіше: святкова дискотека!
Весь шкільний колектив щиро дякує за візит і завжди чекає наших друзів з Польщі до себе в гості! Ми дуже раді співрацювати з такими хорошими та доброзичливими людьми.