Кольоровий тиждень в 1-А4 класы

26.04.2021   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Виховати творчу людину без краси неможливо, бо вона є прекрасним і вічним джерелом натхнення, творчості, духовності. Природа щиро піклується про людину. Вона не лише оточила її унікальним світом краси, а й нагородила людину здатністю сприймати кольори, чути голоси, відчувати аромати, смакувати плоди, тобто, досліджувати світ краси.

Сучасна наука підтвердила лікувальні властивості кольорів. На основі досліджень їхнього впливу і сформувалася кольоротерапія – методика покращення здоров’я людини за допомогою кольорів

Тому з 19.04 по 23.04 21року в 1-А4 класі проходив кольоровий тиждень.

Мета якаго:

-         Впровадити в практику роботи з дітьми елементи кольоротерапії, як методику покращення здоров’я за допомогою кольорів.

-         Використати педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, ейдетичних здібностей, креативності.

-         Розвивати естетичний смак, творчий потенціал дітей, збагачувати позитивний емоційний досвід.

Кольоровий тиждень не випадково проходив навесні, бо саме це той час, коли природа найбагатша кольорами. Тиждень складався з

-білого

-жовтого