Із метою підвищення інтересу до вивчення англійської мови

09.11.2020   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Із метою підвищення інтересу до вивчення англійської мови, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання та духовного багатства учнів, у період із 02 по 09 листопада 2020 року у ТНВКШПЛ№2 був проведений Тиждень англійської мови.

В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які розширювали світогляд та ерудицію учнів, удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови; розвивали їх здібності та творчий підхід до вирішення певнихих завдань, вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, самостійність, естетичні смаки; виховували любов й шанування людей свого краю і країни, мова якої вивчається, а також заохочували учнів до пошукової роботи.

Halloween у 5-А1

Гра-змагання "We love English" y 8-A1

"My family"1-А3

"History of Union Jack" y 6-A3