Дні естетичних дисциплін

16.05.2016   Administrator   Категорія: Шкільні свята

З 4 по 15 квітня 2016 року в нашій школі проходили дні естетичних дисциплін та трудового навчання під гаслом «Краса врятує світ».

Цей період був насичений різноманітними та цікавими заходами,  спрямованими на популяризацію музичного та образотворчого мистецтва, на виявлення та розвиток творчих здібностей учнів, на виховання естетичних смаків та любові до праці.

Учні 5-9-их класів випустили тематичні стіннівки: «Музичний словничок», «Українські композитори», з яких можна було дізнатися про незвичайні музичні факти,  про життя відомих композиторів.

«Маленькі господиньки» поділилися своїми смачними  кулінарними рецептами.

Відбулись змістовні та цікаві нестандартні уроки музики.

Свої творчі здібності та вміння  учні 5 – 9 класів продемонстрували на виставках малюнків «Великодня палітра»  та дитячих робіт  «Писанковий дивограй».

Між дівчатками 5-7 класів був проведений конкурс художнього плетіння кіс «Коса – дівоча краса».

Ллються коси, як ранкові роси,

В ланцюгах срібляться золотих,

Що є краще за дівочі коси

І троянди, вплетені у них?

Переможцями конкурсу стали:

Гладій Діана (5 – А клас ) та Калинчак Вікторія (6 - Б клас)

Цікаве враження на учнів  справив перегляд  мюзиклу «Собор Паризької Богоматері», під час якого  учні мали змогу почути поєднання словесної і музичної мови.

Багатою була виставка дитячих робіт « Це все своїми руками». Чарували погляд  вишиті сувеніри,  аплікації,  м’які іграшки,  обереги .

Хор молодших класів прийняв участь у конкурсі – фестивалі «Слава твоя , Україно».

Непомітно пробігло 10 днів, а в пам’яті учнів залишилися найбільш цікаві моменти, які свідчать  про те  що у нашій школі вчаться справді талановиті  та творчі діти.