26.10.2021   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Цьогорічний першовересень у ТНВК ШПЛ 2 був приурочений святкуванню 30-річчя незалежності України, тому що вкрай важливо донести нашому молодому поколінню важливість питань патріотизму, формувати у них національну свідомість, любов до рідної землі, почуття гордості за приналежність до української нації. Адже кожна людина ще з дитинства несе особисту відповідальність за долю своєї держави. Заради гідності й свободи!!! Цього року нашим першокласникам випала велика честь - їм особисто показали приклад, дали настанови та провели на важливу сходинку шкільного життя офіцери, лейтенанти 44- ої окремої артилерійської бригади.
Дорогі одинадцятикласники, нехай останній рік у стінах рідної школи вам запам’ятається радісним, цікавим та плідним.
Зі святом, дорогі колеги, любі діти та шановні батьки.