Цьогорічний першовересень у ТНВК ШПЛ 2 був приурочений святкуванню 30-річчя незалежності України
26.10.2021 Administrator Категорія: Шкільні свята
Цьогорічний першовересень у ТНВК ШПЛ 2 був приурочений святкуванню 30-річчя незалежності України, тому що вкрай важливо донести нашому молодому поколінню важливість питань патріотизму, формувати у них національну свідомість, любов до рідної землі, почуття гордості за приналежність до української нації. Адже кожна людина ще з дитинства несе особисту відповідальність за долю своєї держави. Заради гідності й свободи!!! Цього року нашим першокласникам випала велика честь - їм особисто показали приклад, дали настанови та провели на важливу сходинку шкільного життя офіцери, лейтенанти 44- ої окремої артилерійської бригади.
Дорогі одинадцятикласники, нехай останній рік у стінах рідної школи вам запам’ятається радісним, цікавим та плідним.
Зі святом, дорогі колеги, любі діти та шановні батьки.
![](/media/2/images/1%20%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F%202021/240964693_920677681852971_7087099219988134857_n.jpg)
![](/media/2/images/1%20%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F%202021/241107849_920677075186365_2408566442075544787_n.jpg)
![](/media/2/images/1%20%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F%202021/241132348_920677208519685_8899796245558451488_n.jpg)
![](/media/2/images/1%20%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F%202021/241138022_920677035186369_3027021415289679917_n.jpg)
![](/media/2/images/1%20%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F%202021/241152118_920677601852979_7752658208432778913_n.jpg)
![](/media/2/images/1%20%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F%202021/241165996_920677288519677_4258266118270298204_n.jpg)
![](/media/2/images/1%20%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F%202021/241166016_920677488519657_3031622497230272376_n.jpg)
![](/media/2/images/1%20%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F%202021/241166061_920677175186355_3024344281569032592_n.jpg)