Чергове засідання ради учнівського самоврядування

01.03.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

На черговому засіданні учнівської ради самоврядування лідери ТНВК ШПЛ 2 вирішували різноманітні шкільні питання та виносили на обговорення свої пропозиції. Окрім цього, психолог закладу Гусак Алла Василівна запропонувала учням пройти тренінг «Як протистояти булінгу». Особливо важлива думка лідерів закладу серед школярів, адже вони користуються авторитетом, тому саме вони підтримують позитив серед учнів та доброзичливе ставлення один до одного. Хоч в нашому закладі не настільки поширена проблема булінгу, проте такого роду тренінги запобіжать її виникненню. Під час вправ діти мали можливість відчути на собі, що відчуває жертва в ситуації насильства. Вправа «Скріпка» допомогла учням дізнатися, як конкретна ситуація насильства змінює людину. По завершенню школярі виготовили тематичний плакат «Рука допомоги», на який приклеювали символічні кольорові руки, де вписали, що зробити, щоб попередити булінг у школі.