Місячник духовності "Час духовного зростання"

21.03.2016   Administrator   Категорія: Шкільні свята

З початком Великого посту у нашому закладі розпочався місячник духовності "Час духовного зростання". Учнів запрошуть взяти участь у таких заходах:

проект "Найкраща замальовка" (1-і класи), конкурс загадок (2-і класи), проект "Наше світло" та вікторина "Що я знаю про Бога?" (3-і класи), квест (4-і класи), брейн-ринг "У світі Старого Заповіту" (5-і класи), вікторина "Знавець Нового Заповіту". "У світлі Христових притч" (6-і класи), конкурс малюнків на духовну тематику (5-6 кл.), конкурс стінівок "Час духовного зростання" (5-9 кл.), Хресна дорога, наукова конференція "Невідома Біблія", конкурс есе "Що необхідно зробити, щоб стати людиною духовною?" (9-і класи), конкурс плакатів на духовну тематику (10-11 класи), к-с читця духовної поезії (1-11 кл), зустрічі зі священиком (1-11 класи).

У нас є вже перші переможці. Леськів Софія (2-В клас)

та Стецик Максим (2-Б клас) -

переможці конкурсу загадок, проведеного 16 березня.

У проекті "Найкраща замальовка" уже взяв участь 1-Б клас 15 березня. Переможець - Гупало Вікторія.

Вікторину "Знавець Нового Завіту" проведено 16 березня у 6-В класі. Переможець - Недогін-Бугай Максим.

Священик зустрівся 17 березня з учнями 4-В та 8-А класів. Говорили про мову як Божий дар.

А учнів 11-А, 11-Б, 9-Б класів о. Олег запросив запросив до роздумів над темою "Знаки часу. Розпізнавання антихристиянських символів".