Активна участь учнів ТНВК ШПЛ №2 у заходах проведених в рамках місячника духовності

07.04.2016   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Учні ТНВК ШПЛ №2 беруть активну участь у заходах проведених в раках місячника духовності.

Визначено нових переможців. Серед учнів 2-А класу у конкурсі загадок перемогла Мяснікова Юлія.

У брейн-рингу "У світі Старого Завіту" серед учнів 5-х класів переможцем стала команда 5-А класу (Астраханцев Максим, Гнатюк Діана, Бондарчук Таміла, Мазуренко Вікторія, Ліпбуга Вікторія, Прудивус Олена).

У вікторині "Що я знаю про Бога?" серед учнів 3-х класів переможцем визначено команду 3-В класу (Фостик Олександр, Ткачук Святослав, Танчак Дмитро, Підодвірний Костянтин, Семенчук Каріна, Спурза Христина) а учень 3-Б класу Бершадський Сергій відзначений як найактивніший гравець вікторини.

Найзмістовнішою та найцікавішою стінгазетою визначено роботу Собчук Віталіни - учениці 7-Б класу, а найкращим плакатом  - роботу  учениці 10-А класу Присяжнюк Діани.

У конкурсі малюнків серед учнів 5-6 класів перемогла робота учениці 6-Б Свириди Олесі.

Продовжуються і зустрічі зі священиком. Так  отець Олег спілкувався з учнями 2-В  та 3-Б класів.

У конкурсі есе на тему "Людина духовна" перемогла робота учня 9-Б класу Сави Луки.

Переможцем квесту "У пошуках істини" серед учнів 4-го класів став колектив 4-А класу.

За ІІ місце нагороджено учнів 4-Б класу, а за ІІІ - учнів 4-В класів.