Підсумки проведення тижня природничих дисциплін

13.11.2020   Administrator   Категорія: Шкільні свята

З 09  по 13 листопада 2020  р. в нашому навчальному закладі  проходив Тиждень природничих дисциплін. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації  позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів до вивчення біології, географії, хімії, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу для формування  ключових компетентностей через упровадження інтерактивності та взаємодію з іншими галузями знань.

Упродовж  предметного тижня   у всіх класах проводилися  заходи згідно затвердженого плану . Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Адміністрацією школи були відвідані всі заплановані заходи. Діти брали активну участь у проведенні тижня.

Хімічний квест учні 8- х класів

Хімічна вікторина " Подорож у світі речовин", для 7- их класів

Гра «Біологічний калейдоскоп» для 6-их класів

Вікторина з природознавства для 5-их класів