До уваги проект №4

29.09.2020   Administrator   Категорія: Оголошення

УВАГА! МАКСИМАЛЬНА УВАГА! Реалізовуємо шкільну мрію. Цьогоріч учні нашого закладу подали свої проєкти на участь у Шкільному громадському бюджеті 2021 р. щодо вдосконалення навчального процесу чи позашкільного часу у школі. Якщо ти учень 2 школи, то від тебе залежить теж дуже багато: читай проєкти, обирай те, що до душі саме тобі, голосуй (ми повідомимо додатково коли) і здійснюй мрію усіх!!! До уваги проєкт №4

Номер та назва навчального закладу

ТНВК ШПЛ №2

Ідентифікаційний номер проєкту

ВСІ ПУНКТИ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!

Інформація про автора/ку проєкту:

Ім’я та Прізвище автора/ки

або представника від команди

Вислоцька Анна-Марія

Клас навчального закладу:

9А2

Контактний № тел.

Підпис

Ім’я та Прізвища учасників команди проєкту

Вислоцька Анна-Марія

1. Назва проєкту:

Проведення системи відеокамер у класах.

2. ПІБ автора/ки або команди авторів проєкту:

Вислоцька Анна-Марія Андріївна.

3.  Тематика проєкту:

Проведення системи відеокамер у класах для підключення учнів, які працюють в умовах дистанційного навчання та удосконалення шкільної мережі Інтернет.

4. Місце реалізації проєкту:

Корпус старшої школи ТНВК ШПЛ №2

5. Потреби яких учнів задовольняє проєкт:

Учні (5-11 клас) зможуть дистанційно дивитись прямі трансляції уроків через відеокамери в умовах карантину або дистанційного навчання. Завдяки цьому вони матимуть змогу ефективно навчатись , не будучи присутнім в школі. Також мотивувати учнів до виконання своїх обов’язків, дисциплінуватися під час занять.

6. Часові рамки впровадження проєкту:

Протягом одного календарного місяця 2021 року.

7. Опис проекту.

Мета: Підвищити рівень безпеки дітей та вчителів у школі, дивитись онлайн уроки, покращити дисципліну, забезпечити оперативність реагування на конфліктні ситуації.

Враховуючи сьогоднішню ситуацію з вірусом, учні вимушені частково навчатись самостійно вдома. На дистанційному навчанні не завжди можна зрозуміти матеріал. Тому я пропоную провести в класах систему відеокамер, які будуть підключені до Інтернету, щоб учні могли переглядати уроки. В майбутньому батьки зможуть контролювати навчальний процес.

Цей проєкт це своєрідна безпека учнів в навчальному закладі. Система відоспостереження це ефективний інструмент, який дозволить здійснювати контроль за поведінкою учнів, оперативно реагувати на конфлікти та вчасно попереджати їх ускладнення, з'ясовувати деталі конфліктів та їх причини. Крім цього система відеонагляду працюватиме в режимі он-лайн та вестиме цілодобовий відеозапис всього, що відбувається в класах.

8. Орієнтовна вартість (кошторис) проєкту

Найменування товарів(робіт, послуг)

Вартість, грн.

IP-камера Perenio PEIFC01

2 000 грн.

2 000 грн *16=32 000грн

Маршрутизатор Totolink N100RE-V3 (13 шт.)

300 грн.

300грн*16=4 800 грн

Сервер  Dell PowerEdge T40

20 000 грн.