Про нас пишуть!!!

28.02.2019   Administrator   Категорія: Оголошення

Нас дуже часто запитують ЗА КОГО МИ ТАМ СТОЇМО на тому, як деколи говорять, СХОДІ???.... І частенько заявляють що все там дарма, що все домовлено і т.д....(((
Говорять це саме ті люди котрі далекі від війни. Для яких слово ВІЙНА асоціюється з танчикамм або новинами, або ще гірше коли ніби був на сході, а для чого там був не зрозумів....
   ТАК ОСЬ ЗА КОГО І ДЛЯ КОГО!!!! Саме за ці щасливі дитячі посмішки!!! Саме за ці вогники в оченятах!!! За них, за їх дитячі мрії, за те щоб вони НІКОЛИ в своєму житті не відчули на собі тієї "братскАй лЮбвІ " від східних дурнуватих сусідів!!! За те щоб кожна дитина в нашій вільній країні змогла ходити до школи, до садочка, на прогулянку не боячись що раптово почується свист хвостовиків мін, чи далекій гуркіт артилерії!!! За те що їм НІКОЛИ не доведеться ховатися по підвалах, а затишно почуватися в своїх класах чи домівках....... саме за це всі воїни, волонтери, медики готові піддаватися на всі 1000% ,не шкодуючи ні сил, ні здоров'я, ні навіть життя!!!
Дякую директору Правового ліцею 2 м.Тернопіль
Інна Іванюк, та педколективу за організацію таких МАГАТЕПЛИХ зустрічей з учнями))) Діти задають дуже цікаві запитання, з цікавістю слухають наші розповіді , а для нас це сама крута реабілітація! Діткам окрема подяка за їх щирість! Ми дали слово здобути для них перемогу у цій війні, а вони в свою чергу пообіцяли збудувати САМУ НАЙКРАЩУ КРАЇНУ НА ПЛАНЕТІ, щоб ми в старості змогли позасмагати на пляжах КРИМУ, відвідати Донецький дельфінарій, та спробувати забути навіть позитивні моменти війни!
З повагою друг Грім, друг Характеник ОЛПЗ ВОЛИНЬ УДА, та друг Балу в великим серцем)))
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!