Нагороджено переможців конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

22.06.2016   Administrator   Категорія: Оголошення

01.06.2016 в рамках Декади правових знань з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей працівники Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області спільно з учнями Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2» провели на Театральному майдані флешмоб «Права дитини – майбутнє України».

Із вітальним словом до учасників флешмобу звернулися:

начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Тарас Ліщина;

директор Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2» Інна Іванюк;

методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Андрій Вівчар;

голова Тернопільської обласної громадської організації «Гуртом!» Ігор Ковалик.

Флешмоб супроводжувався розважальними і патріотичними заходами учні Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2».

Учасникам флешмобу та всім присутнім на Театральному майдані роздано 200 буклетів «Знай свої права та вчися володіти ними», розроблених і виготовлених працівниками Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Переможцям регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», який традиційно проводиться в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, в урочистій обстановці вручено дипломи і пам’ятні подарунки.