Інна Іванюк – педагог і директор школи у третьому поколінні, чоловік і сини якої атовці

18.10.2018   Administrator   Категорія: Оголошення

В учительській професії як і в кожній справі є самовіддані фахівці. Такою на освітянській ниві є педагог-новатор Інна Іванюк. Однак у своїй діяльності Інна Володимирівна на перше місце ставить не професію, а суб'єкт навчально-виховного процесу - дитину. Дбаючи про розвиток школярів як правосвідомих громадянин України, вона закладає підвалини майбутнього правового суспільства нашої держави. Очоливши другу одинадцятирічку Тернополя, Інна Володимирівна добилася перетворення її на ТНВК "Школа - правовий ліцей", який завдяки її старанням став одним із провідних закладів своєї спеціалізації в Україні. Навчаючи дітей і спрямовуючи в необхідне русло педагогів Інна Іванюк і себе самовдосконалює, і надає нового розвитку очолюваного нею освітянського закладу. Цьогоріч у ТНВК "Школа - правовий ліцей" уперше в Україні відбудеться експеримент стосовно громадянської компетентності школярів. І на роботі, і в житті, Інна Іванюк та її рідні є на словах, а на ділі прикладом патріотизму і самовідданості Вітчизні.