Звіт директора

12.06.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Традиційним заходом по завершенню навчального року у школі є загальні збори колективу - звіт директора. Саме сьогодні директор ТНВК ШПЛ 2 Інна Володимирівна Іванюк виступила перед членами батьківського комітету, педагогічним колективом та лідерами учнівського самоврядування із звітом діяльності освітнього закладу за цей навчальний рік. Також почесними гостями сьогодні були Лариса Петрівна Козловська, методист Тернопільського управління освіти та Людмила Алшаріфі, голова Ради школи, які зазначили на особливостях ТНВК ШПЛ 2 та наголосили, що й надалі раді співпрацювати із нашим закладом. На зборах були обговорені досягнення нашої школи, а також піднімалися питання, над якими потрібно ще попрацювати. Уляна Гаврилюк, президент ТНВК ШПЛ 2 розповіла усім присутнім про роботу учнівського парламенту, що є невід’ємною частинкою цілісного освітнього простору. По закінченню, усі присутні одноголосно проголосували за задовільну роботу директора. Ми впевнені, що й надалі наш заклад буде невпинно розвиватися та ніколи не зупинятися на досягненому. Разом - ми сила!