Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere”

17.03.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Ліцеїсти ТНВК ШПЛ 2 взяли участь 6-7 березня у Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus Vincere”. Наша команда «Консули», на чолі вчителя правознавства Ящишин Г.З. перемогли в номінації «Надія нації», адже продемонстрували свою правосвідомість, проявили правовий хист, високий рівень знань та інтелектуальні здібності, а також гнучкість рішень задля отримання максимально оптимального результату. А ще Василюк Олеся, учениця 11 класу перемогла в номінації «Кращий капітан», адже вміло показала свої лідерські якості та вміння швидко приймати вірні рішення. По закінченні заходу усі були нагороджені цінними та оригінальними подарунками. Ми гордимося, що маємо таких здібних та розумних учнів!