Уроки спорту в ТНВК ШПЛ 2 - в радість!

02.05.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Уроки спорту в ТНВК ШПЛ 2 - в радість! Вчителі фізичного виховання постійно урізноманітнюють заняття фізкультури за допомогою цікавих методів та спортивного інвентарю. Вони знають, як залучити дітей до активного та здорового способу життя, враховуючи їхній настрій, слабкі та сильні сторони, пов`язані із фізіологічними особливостями кожного. 8 квітня у ТНВК ШПЛ 2 відбувся шкільний Чемпіонат з футболу. На спортивному полі юні гравці показали свою майстерність у грі з футболу, змагаючись за право бути переможцями. Футбол - це не просто гра, а справжнє свято, що влаштували учні та їх наставники на шкільному спортивному майданчику. Кожну команду прийшли підтримати вболівальники, що так азартно спостерігали за грою. Учням неймовірно подобаються такого роду турніри, адже вони дарують радість, позитивні емоції, виховують вміння працювати в командах, об’єднують діток за інтересами.