Україна прощалася із загиблими на Майдані Героями України

21.02.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдані Героями України.​ Наші українські Ангели загинули за честь, правду, свободу, незалежність своєї країни і ціною жертовності свого життя показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Вшановуючи пам`ять Героїв Небесної Сотні, цілий день у нашому закладі проходили різноманітні заходи: хвилиною мовчання склали шану загиблим учні на першому уроці; відкритий урок для старших класів «Не маємо права забути», який підготувала Іванюк Інна Володимирівна, директор школи; тематична виставка літератури, а також на фасаді нашого закладу майорів революційний прапор, який символізує українську землю та кров пролиту за неї. Ми не забули... Ми пам’ятаємо...