Учні 3-А4 класу не тільки навчаються,а й плідно відпочивають

01.10.2022   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Розпочався новий навчальний рік і ми миттєво починаємо надолужувати те,що було втрачено в минулому навчальному році. Тому з перших тижнів навчання учні 3-А4 класу не тільки навчаються,а й плідно відпочивають. Сьогодні до нас завітала Тернопільська дитяча поетеса Оксана Ратушняк ,яка презентувала дітям свої книжки. Діти складали вірші,озвучували їх,читали поезію на польській та українській мовах. Пані Оксана не оминула увагою нікого. До творчого процесу були задіяні не тільки учні,які займаються офлайн,а й ті ,що займаються онлайн .Зустріч була дуже цікава та пізнавальна. А ще ми домовились,що пані Оксана допоможе кожному з учнів скласти свою індивідуальну аудіолистівку. Діти будуть не тільки складати вірші,а й озвучувати їх,робити авторські ілюстрації. Що з цього вийде ми дізнаємось пізніше і поділимося зі всіма учнями нашої школи.