Спільною ініціативою зібрали монетами понад 7000 гривень

25.12.2022   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Школярі ТНВК ШПЛ 2 зробили внесок у нашу перемогу. Спільною ініціативою зібрали монетами понад 7000 гривень, долучившись до Всеукраїнської акції «Смілива гривня». Радіємо патріотичною свідомістю наших діток та їх щирою відданістю нашій державі. З таким підростаючим поколінням нас чекає лише світле майбутнє.

На зображенні може бути: 12 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 10 людей, дитина та люди стоятьНа зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди сидять та у приміщенніНа зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНемає опису світлини.