Профорієнтаційний захід «Віват юристу»

08.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

4 листопада за підтримки Банаха Сергія Володимировича, декана юридичного факультету ТНЕУ, Сломи Валентини Миколаївни, заступника декана юридичного факультету ТНЕУ, було проведено профорієнтаційний захід «Віват юристу», на який були запрошені учні та педагоги ТНВК ШПЛ 2. Школярі мали нагоду ознайомитися зі світом професій юридичного спрямування та отримали невеличкий екскурс по юридичному факультеті. На цьому заході Іванюк Інна Володимирівна, директор ТНВК ШПЛ 2, презентувала власну програму «Моя професія - юрист». У процесі роботи, вчитель правознавства ТНВК ШПЛ 2 Ящишин Галина Зіновіівна розповіла про цікаві факти із професіі юриста, розвінчала міфи про дане ремесло та які спеціальності відносяться до юриспруденції. По закінченні заходу «Віват юристу», шкільна команда КВН виступила із юмористичними номерами на тему юридичного спрямування.