Поповнилися ряди правових агентів "ЗЕВС"

25.04.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

11 квітня у ТНВК ШПЛ 2 поповнилися ряди правових агентів «ЗЕВС (завзяті, ерудовані, вольові, справедливі)», а саме учні 6-А2 були залучені до цього надзвичайно важливого та актуального проекту, ініційований директором закладу Іванюк Інною Володимирівною. І сьогодні, в честь цієї події, в рамках проекту Міністерства юстиції «Я маю право» наші молодші правові агенти мали честь бути нагородженими сертифікатами учасника «ЗЕВС» та цінними подарунками від начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Кольцова Едуарада Станіславовича за пропаганду правових знань та активну життєву позицію серед молоді. Учні 6-А2 класу Горуц Богдан, Кічула Дмитро, Луцько Анастасія, Довгаль Діана, Грицак Софія, Годована Ангеліна, Матвіїв Ірина, Пальчик Юлія є учасниками делегації ТНВК ШПЛ 2, яка бере неодноразову участь у Всеукраїнській співпраці та Міжнародній із навчальними закладами сусідньої держави Польщі.