Показовий День цивільного захисту

08.04.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

4 квітня у нашому закладі відбувся показовий День цивільного захисту - об’єктового тренування. Розпочався день із урочистого відкриття та плану роботи. Після чого директор закладу Іванюк Інна Володимирівна провела відкритий урок на тему: «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» у 10 та 11 класах. Веселим дійством для гостей став виступ шкільної команди КВН на тему цивільного захисту. Після цього було проведено герметизацію, знезараження приміщення та евакуацію учасників навчально-виховного процесу. Потім рятувальники на пожежній машині влаштували показове звільнення учня школи із приміщення бібліотеки, який за певних причин не був евакуйований зі всіма. Вчителі фізичного виховання показали дітям як можна затушити вогонь, спричинений пожежою, власними силами, а медсестра та вчитель основ здоров`я продемонстрували, як надавати першу домедичну допомогу. Після усі були повернені у навчальні приміщення, а учні 5-их класів були задіяні у дитячому квесті «Безпека в житті - життя в безпеці».