Перший дзвінок 2022

01.10.2022   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Війна не забрала у школярів ТНВК ШПЛ 2 свято Першого дзвоника. Вітальні слова, дружню підтримку та приємні сюрпризи отримали наші першокласники від одинадцятих класів; патріотична пісенна композиція, що заряджає на віру в перемогу нашої держави, додає сил та піднімає дух, від переможця багатьох всеукраїнських конкурсів та фестивалів Володимира Поцілуйко; благословення на новий навчальний рік від отця Олега та спільна молитва за усіх діток України, мир та спокій на нашій землі - об’єднала велику дружню шкільну родину; вшанування загиблих та подяка нашим героям - мужнім воїнам, що боронять наші землі та охороняють спокій нашого краю. Із дотриманням усіх вимог в умовах воєнного стану та із забезпеченням місцями для укриття, у школі таки почули перший дзвінок, що кликав учнів на перший урок. Класні керівники налаштували діток на позитив, зарядили оптимізмом, вірою в перемогу, показали, що кожен має підтримку та безпеку в рідних стінах школи.
З новим навчальним роком!!! Нових можливостей, високих успіхів, вірних друзів, щасливого шкільного життя!