30.03.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Ось і завершився ХІІ Всеукраїнський з Міжнародною участю форум «Формула успіху правової держави очима дітей». Масштабність та велич цього дійства цьогоріч приємно вразив. Дякуємо усім командам, які не стали осторонь та долучилися до цього заходу. Щиро вдячні учасникам та їх керівникам за підготовлені цікаві та актуальні теми сьогодення, які були висвітлені. Цього року знову ж таки на Форумі були присутні команди із різних куточків України, яких об`єднує одна спільна ідея - виховання правосвідомих патріотів країни, обмін думками та міркуваннями. Дуже важливо, щоб наша молодь долучалася до таких заходів, знала свої права, обов`язки та поширювала свої знання серед однолітків.