Команда "Кадри" взяла участь у лізі КВН "Юніор DNDZ"

12.04.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята

З 5 квітня по 8 квітня команда ТНВК ШПЛ№2 "Кадри", на чолі керівника Білоус Н.О., мали нагоду відвідати "Спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня - колегіум №16" м.Кам`янське Дніпропетровської області. Цей заклад отримав від наших правових агентів сертифікат кращих знавців правових знань та був залучений до проекту "ЗЕВС"(завзяті, ерудовані, вольові, справедливі). Також команда "Кадри" взяла участь у лізі КВН "Юніор DNDZ", на якому, за свою дотепність, кмітливість, щирість та акторські здібності, отримали диплом. Наші агенти також привезли подяку від учнівського парламенту для нашого навчального закладу за співпрацю, яка триває ще з 2014р.p.s. Молодці!!! Як то кажуть: "Одним пострілом вбили двох зайців".