ХІ Всеукраїнський дитячий Форум «Формула успіху правової держави очима дітей»

19.02.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

15-16 лютого відбувся ХІ Всеукраїнський дитячий Форум «Формула успіху правової держави очима дітей», який щорічно відбувається в Тернополі на базі ТНВК ШПЛ №2. В цьому році до нас завітало 18 команд, приблизно 60 учасників із різних куточків України, які виявили бажання продемонструвати власні проекти на правову тематику та підняти актуальні питання сьогодення. Перший день розпочався з урочистої частини, відкриття якої здійснив Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя, після чого учні школи-ліцею №2 підготували для глядачів патріотичний флешмоб. Варто зауважити, що цього разу на Форумі був присутній Петухов Сергій, заступник міністра юстиції України, який привітав усіх учасників та зазначив, що важливо, аби молодь долучалася до процесів юридичної держави та знала свої права. Кульмінацією відбувся, власне, захист підготовлених проектів команд. По завершені, усі учасники Форуму були нагородженні грамотами та подарунками, а також були запрошені на вечір відпочинку.