Флешмоб «Діти єднають Україну заради гідності і свободи»

06.06.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

Флешмоб «Діти єднають Україну заради гідності і свободи» проведено під час фестивалю “Я МАЮ ПРАВО”

На Театральній площі міста, під час проведення фестивалю “Я МАЮ ПРАВО”, який організовано Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області, спільно з Тернопільської міською радою та юридичним факультетом Тернопільського національного економічного університету було влаштовано для маленьких жителів міста справжнє свято розваг та подарунків.

Також із зацікавленістю усі присутні звертали увагу на ролерів, шо пропонували їм інформаційні листівки та буклети, а також інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей» в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», що підвищує юридичну грамотність кожної дорослої людини, а також сьогоднішню малечу.

Крім того, учні Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  – правовий ліцей № 2» підготували флешмоб «Діти єднають Україну заради гідності і свободи», що дало змогу отримати додатковий позитивний настрій.

Міністерство юстиції України
#МінЮст #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО!