02.02.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята

29 січня вся Україна вшановує подію, коли юні захисники УНР власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху - бій над Крутами. І сьогодні учні ТНВК ШПЛ 2 були залучені до різноманітних заходів, приурочених пам`яті погиблих. На інформаційній дошці учні та вчителі мали можливість ознайомитись із історичними матеріалами, перебігом подій 29 січня 1918р. На перервах звучали вірші та пісні про цю трагічну дату, а у національно-патріотичному музеї " Криївка" відбувся Урок пам'яті "Героям Крут присвячується". Крути... Біль втрати цвіту нації - юнаків, що в нерівному бою з більшовицькою навалою поклали свої голови,- українці відчувають і досі...