23-24 жовтня відбувся І Всеукраїнський з'їзд правових агентів "ЗЕВС"

08.11.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята

23-24 жовтня відбувся І Всеукраїнський з'їзд правових агентів "ЗЕВС" (завзяті, ерудовані, вольові, справедливі) на базі ТНВК ШПЛ 2 з міжнародною участю під гаслом "Заради гідності й свободи" під патронатом міського голови С. Надала, за підтримки Управління освіти і науки Тернопільської міської ради Тернопільської області; Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області; Тернопільської обласної дитячої громадської організації "Голос дитини"; Тернопільської обласної організації Союзу юристів України, Юридичний факультет ТНЕУ; ТНЕУ; ТНВК ШПЛ 2. У цьому з'їзді взяли участь учні та їх керівники із м. Рівне ( Економічно-правовий ліцей), із м. Кривий Ріг (ЗОШ 2), із м. Тернопіль ( ТНВК ШЕЛ 9 та ТНВК ШПЛ 2), із Польщі м. Ключе ( Початкова школа імені Іоана Павла ІІ). Проект "ЗЕВС" поширює правові знання, правову культуру серед учнівської молоді, налагоджує співпрацю з іншими навчальними закладами та формує правосвідомих громадян.