Відкритий урок з художньої культури 9 – А клас, 25.11.2015 р., Вчитель: Чіпак Ю. В.

17.12.2015   Administrator   Категорія: Оголошення

Прокручую життєпис свій, як плівку кіно, трохи назад, і вкотре переконуюсь: найбільші бурі ті, що відбуваються в людському серці

О. Довженко

Вчитель на уроці ознайомила учнів із мистецтвом кінематографа. Діти розглянули та вивчили основні жанри кінематографа, ознайомились з особливостями кожного жанру. Під час уроку Чіпак Ю.В. розвивала в учнів вміння висловлювати власні судження під час спілкування, виховувала естетичні смаки та загальну культуру школярів, критичне ставлення до побачених кінофільмів.

Для того, щоб учні краще засвоїли матеріал були використані інноваційні засоби навчання (підібраний відеоряд кінофільмів кожного жанру, презентація «Жанри кінематографу»), роздавальний матеріал, таблиці.

Рід час уроку використовувались різні інтерактивні методи навчання: «Мікрофон», «Рефлексія», гра «Роби раз, роби два», елементи біоадекватних технологій, проектних технологій, критичного мислення та ін.

На завершення вчитель зачитала ліричну поезію «Кожна людина протягом буття знімає власний фільм свого життя …».