Про здійснення заходів захисту вихованців під час освітнього процесу в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуацій

01.10.2022   Administrator   Категорія: Структура навчального року

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «загальноосвітня школа і-ііі ступенів-ПРАВОВИЙ ЛІЦЕЙ №2»

46003, м. Тернопіль, вул. Новий Світ, 11; тел.: 52-57-96; 25-94-74.

НАКАЗ

15.08.2022                                                                                                  № 90-о

Про здійснення заходів захисту

вихованців під час освітнього процесу

в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуацій

Відповідно Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX;ст. 20 Кодексу цивільного захисту України,Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану» та ст. 57 Закону України «Про освіту», Листа МОН «Про забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану» № 1/3737-22 від 29.03.2022,  Листа МОН № 1/3371-22 від 06.03.2022 «Про організацію освітнього процесу в умовах військових дій», Лист МОН від 29.06. 2022 р. № 1/7234-22. «Про підготовку до початку 2022/23 навчального року»,  Листа МОН № 1/8462-22 від 26.07.2022 року «Про оптимізацію виконання заходів з підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану»

НАКАЗУЮ:

1. Адміністрації закладу освіти:

1.1.Зебезпечити організацію освітнього процесу в очній, (змішаній, дистанційній, індивідуальній – за вибором батьків) формі для осіб, які в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану в Україні чи окремих її місцевостях, оголошених у встановленому порядку (особливий період) були вимушені змінити місце проживання (перебування), залишити робоче місце, місце навчання, незалежно від місця їх проживання (перебування) на час особливого періоду.

Постійно.

1.2.Забезпечити державні гарантії здобувачам освіти, визначені частиною першою статті ст. 57 Закону України «Про освіту» щодо  створення безпечного освітнього середовища, організації здобуття освіти, освітнього процесу в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану (особливого періоду).

Постійно.

1.3.Здійснювати навчання працівників з питань цивільного захисту згідно графіку;організацію та здійснення під час виникнення надзвичайних ситуацій проведення об’єктових тренувань і навчань з питань цивільного захисту. Згідно графіку.

1.5. Для захисту від деяких факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час, та дії засобів ураження в особливий період використовувати найпростіші укриття – напівпідвальне приміщення ТНВК ШПЛ №2

У випадку НС.

1.6. Педагогічним працівникам під час сигналу «Повітряна тривога» діяти відповідно Плану реагування на надзвичайні ситуації.

1.7.Обговорити План між батьками, членами колективу та адміністрацією закладу.

1.8. Обговорити та поширити    План серед батьків або інших законних представників дітей.

2.Контроль за виконанням наказу покладається на заступників директора з навчально-виховної роботи Гнатюк Л.І., Гайдамаху І.П.

Директор закладу                                       Інна ІВАНЮК